Koszty i sposoby dostawy

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Produkty znajdujące się na magazynie pakujemy zwykle jeszcze tego samego dnia w którym zostało opłacone zamówienie (lub wybrana forma płatności za pobraniem). Nie znaczy to jednak, że paczka wyjdzie tego samego dnia. Podczas dokonywania zakupów prosimy wziąć pod uwagę, że zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze, a kurierzy odbierają od nas paczki w południe. Zamówienia składane w piątek po godzinie 12tej oraz w soboty, niedziele i święta są realizowane w kolejnych dniach roboczych, zgodnie z kolejnością spływania zamówień. W okresie świąteczno-noworocznym oraz sezonie urlopowym firmy kurierskie mogą mieć wydłużone terminy dostaw, na co nie mamy wpływu.

Zamówione produkty wysyłamy kurierem. Koszt przesyłki jest zależny od wagi paczki i nalicza się automatycznie podczas podsumowania zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.